As low as 684,00 kr Regular Price 1 339,00 kr SPARA 655,00 kr
365 dagars öppet köp
Leveranstid: 1-2 arbetsdag
Prismatch Policy
Specifikationer
| ★ Street | ★★★★★ |
|---|---|
| Konkav | Medium |
| ★ Ramp | ★★★★☆ |
| Däckmaterial | 7 lager kanadensisk lönn |
| ★ Park | ★★★★★ |
| Hjul hårdhet | 100 A |
| ★ Cruising | ★★★☆☆ |
| Hjulprofil | Rund |
| Art.nr | 0401001073866-vconf |
| Bushings | 90 A |
| Taxcode | 9506.9990.00 | Skateboards, Equipment for water sports |
| ★ Freestyle | ★★★★★ |
| Hjulbredd | 32 mm |
| Griptape | Medium |
| Kullager | ABEC-5 |
| Max. vikt på förare | 100 kg |




























