1 209,95 kr
Fri frakt på denna produkt
365 dagars öppet köp
Leveranstid: 1-2 arbetsdag
Prismatch Policy
Specifikationer
| Vattentät | Vattenavvisande |
|---|---|
| Art.nr | 1201002141817-blue-13-5L |
| Typ | Ryggsäck |
| LS Retail Product ID | 96010123 |
| Total höjd | 40.5 cm |
| Taxcode | 6109.1000.10 | T-shirts, singlets and other vests, knitted or crocheted, of cotton |
| Längd | 28.5 cm |
| Bredd | 10.5 cm |
| Streckkod | 5713525143583 |
| Vikt | 570 g |













