As low as 4 019,00 kr Regular Price 7 309,00 kr SPARA 3 290,00 kr
Fri frakt på denna produkt
365 dagars öppet köp
Leveranstid: 1-2 arbetsdag
Prismatch Policy
Specifikationer
| Bredd | 56 cm |
|---|---|
| Längd | 310 cm (122,05") |
| Pump | Inkluderad |
| Seats | 1 |
| Max rekommenderat tryck | 5 PSI |
| Max benlängd | 120 cm |
| Uppblåsbar avdelning | Triple |
| Teknologi | Dropstitch |
| Konstruktion | Single Skin, Double Rail |
| Fenor | 1 x Removable Fin |
| Väska | Inkluderad |
| Art.nr | 0601005063102-vconf |
| Vikt | 20 kg |
| Taxcode | 9506.2100.00 | Sailboards, stand up paddle boards |











