Regular Price 12 459,00 kr
Fri frakt på denna produkt
365 dagars öppet köp
Leveranstid: 1-2 arbetsdag
Prismatch Policy
Specifikationer
| Bredd | 85 cm |
|---|---|
| Längd | 490 cm (192,91") |
| Pump | Inkluderad |
| Seats | 3 |
| Max rekommenderat tryck | 10 PSI |
| Max benlängd | 120 cm |
| Uppblåsbar avdelning | Single |
| Teknologi | Dropstitch |
| Konstruktion | Single Skin, Double Rail |
| Fenor | 1 x Removable Fin |
| Väska | Inkluderad |
| Art.nr | 0601005062136-vconf |
| Vikt | 25 kg |
| Taxcode | 9506.2100.00 | Sailboards, stand up paddle boards |











