As low as 4 309,95 kr Regular Price 9 519,95 kr SPARA 5 210,00 kr
Fri frakt på denna produkt
365 dagars öppet köp
Leveranstid: 1-2 arbetsdag
Prismatch Policy
Specifikationer
| Bredd | 84 cm |
|---|---|
| Längd | 325 cm (128,0") |
| Número de remos incluídos | 1 |
| Seats | 1 |
| Pump | Inkluderad |
| Max benlängd | 120 cm |
| Max rekommenderat tryck | 10 PSI |
| Teknologi | Dropstitch |
| Uppblåsbar avdelning | Triple |
| Fenor | 1 x Removable Fin |
| Konstruktion | Single Skin, Double Rail |
| Art.nr | 0601005062099-vconf |
| Väska | Inkluderad |
| Taxcode | 9506.2100.00 | Sailboards, stand up paddle boards |
| Vikt | 12 kg |











