Regular Price 914,00 kr
365 dagars öppet köp
Leveranstid: 1-2 arbetsdag
Prismatch Policy
Specifikationer
| Koppel | Ingår ej |
|---|---|
| Ryttare | Vuxen |
| längd | 36" / 38" / 40" / 42" / 45" |
| Vikt | 600 g |
| Rider nivå | Nybörjare, Intermediate |
| Art.nr | 0601000040384-vconf |
| Tjocklek | 6 cm |
| Funktioner | 100% Vattentät EPS CORE, Stark och lätt och erbjuder bra flex, hastighet och flyt / Dubbel laminerade skenor / Crescent Tail |
| Bredd | 18,8" / 48 cm |
| Taxcode | 9506.9990.00 | Skateboards, Equipment for water sports |




