As low as 599,00 kr Regular Price 899,00 kr SPARA 300,00 kr
365 dagars öppet köp
Leveranstid: 1-2 arbetsdag
Prismatch Policy
Specifikationer
| ★ Street | ★★★★☆ |
|---|---|
| Konkav | Medium |
| ★ Ramp | ★★★★☆ |
| Däckmaterial | 7 lager björk |
| ★ Park | ★★★★☆ |
| Hjul hårdhet | 100 A |
| ★ Cruising | ★★★☆☆ |
| Hjulprofil | Rund |
| Art.nr | 0401005045061-vconf |
| Bushings | 90 A |
| Taxcode | 9506.9990.00 | Skateboards, Equipment for water sports |
| ★ Freestyle | ★★★★★ |
| Hjulbredd | 32 mm |
| Griptape | Medium |
| Kullager | ABEC-5 |
| Max. vikt på förare | 80 kg |



























