As low as 1 349,00 kr Regular Price 1 499,00 kr SPARA 150,00 kr
Fri frakt på denna produkt
365 dagars öppet köp
Leveranstid: 1-2 arbetsdag
Prismatch Policy
Specifikationer
| ★ Street | ★★★☆☆ |
|---|---|
| Konkav | Medium |
| ★ Ramp | ★★★★☆ |
| Däckmaterial | 5 lager kanadensisk lönn, 2 lager glasfiber |
| ★ Park | ★★☆☆☆ |
| Hjul hårdhet | 101 A |
| ★ Cruising | ★★★★☆ |
| Hjulprofil | H Shape |
| Art.nr | 0401001084473-vconf |
| Bushings | 90 A |
| Taxcode | 9506.9990.00 | Skateboards, Equipment for water sports |
| ★ Freestyle | ★★★★★ |
| Hjulbredd | 32 mm |
| Griptape | Medium |
| Kullager | ABEC-9 |
| Max. vikt på förare | 100 kg |




























