As low as 989,00 kr Regular Price 1 499,00 kr SPARA 510,00 kr
Fri frakt på denna produkt
365 dagars öppet köp
Leveranstid: 1-2 arbetsdag
Prismatch Policy
Specifikationer
| ★ Street | ★★★★★ |
|---|---|
| Konkav | Medium |
| ★ Ramp | ★★★★☆ |
| Däckmaterial | 7 lager kanadensisk lönn |
| ★ Park | ★★★★★ |
| Hjul hårdhet | 99 A |
| ★ Cruising | ★★★★☆ |
| Hjulprofil | Fyrkantig kant |
| Art.nr | 0401001084459-vconf |
| Bushings | 90 A |
| Taxcode | 9506.9990.00 | Skateboards, Equipment for water sports |
| ★ Freestyle | ★★★★★ |
| Hjulbredd | 32 mm |
| Griptape | Medium |
| Kullager | ABEC-9 |
| Max. vikt på förare | 100 kg |




























