As low as 194,00 kr
365 dagars öppet köp
Leveranstid: 1-2 arbetsdag
Prismatch Policy
Specifikationer
| Flange | Flangless |
|---|---|
| Taxcode | 9503.0010.00 | Kick Scooters |
| Plugs | Included |
| Art.nr | 0102013904039 |
| Yttre diameter | 32 mm (1.26") |
| Stångändar Kompatibla | Stål och aluminium |
| längd | 140 mm (5.51") |
| Greppmaterial | Gummi |
| Innerdiameter | 20 mm (0.78") |




















