As low as 134,95 kr Regular Price 209,00 kr SPARA 74,05 kr
365 dagars öppet köp
Leveranstid: 1-2 arbetsdag
Prismatch Policy
Specifikationer
| Flange | Flangless |
|---|---|
| Taxcode | 9503.0010.00 | Kick Scooters |
| Vikt | 68 g (0.15 lbs) |
| Art.nr | 0102001037493-vconf |
| Plugs | Included |
| Stångändar Kompatibla | Aluminium, Stål och Titan |
| Yttre diameter | 30 mm (1.18") |
| Greppmaterial | Gummi |
| längd | 165 mm (6.5") |
| Hårdhet | Mjuk |
| Innerdiameter | 22 mm (0.90") |




















