As low as 179,00 kr
365 dagars öppet köp
Leveranstid: 1-2 arbetsdag
Prismatch Policy
Specifikationer
| Flange | Flangless |
|---|---|
| Innerdiameter | 20 mm (0.78") |
| Vikt | N/A |
| Taxcode | 9503.0010.00 | Kick Scooters |
| Plugs | Included |
| Art.nr | 0102000525779-vconf |
| Yttre diameter | 30 mm (1.18") |
| Stångändar Kompatibla | Stål och aluminium |
| längd | 170 mm (6.69") |
| Greppmaterial | Gummi |




















